Kaynarca ‘da Coşkulu Amatör Spor Haftası
Reklam

Kaynarca ‘da Coşkulu Amatör Spor Haftası

Her yıl 4 -10 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası, Kaynarca İlçe Spor Müdürlüğü tarafından hazırlanan spor etkinlikleriyle devam ediyor

Kaynarca ‘da Coşkulu Amatör Spor Haftası

Her yıl 4 -10 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası, Kaynarca İlçe Spor Müdürlüğü tarafından hazırlanan spor etkinlikleriyle devam ediyor

Kaynarca ‘da Coşkulu Amatör Spor Haftası
08 Ekim 2021 - 20:32

Kaynarca İlçesinde, Amatör sporcularla maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun şartlarda spor etkinliklerine devam eden "Amatör Spor Haftası’’ etkinlikleri kapsamında, İlçe Stadyumunda ve Gençlik Merkezi'nde turnuvalar düzenlendi.

Masa Tenisi, Atletizm, Dart gibi  spor branşlarında turnuvalar düzenlenen Kaynarca İlçesinde  bölgesel, ulusal ve uluslar arası müsabakalarda Sakarya’yı  ve ülkeyi  temsil etmek üzere hazırlanan amatör sporcular ‘‘Amatör Spor Haftası’’ nı coşkuyla kutladı.


Turnuvalar sonrasında sporculara;

İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli, İlçe Belediye Başkanı Murat Kefli, İlçe Belediye Başkan Yrd. Ali Akgünoğlu , İlçe Belediye Başkan Yrd. Mustafa Özer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Harbi, Yazı İşleri Müdürü Mustafa Başarı, Jandarma Komutanı Nedim Çavuş, Emniyet Amiri Şükrü Çetinkaya, Nüfüs Müdürü Perihan Akçaaba, Mal Müdürü Mustafa Üstündağ ve Kaynarca İlçe Spor Müdürü Hilmi Atasever tarafından ödülleri taktim edildi .


MASA TENİSİ
1 . Nil Sarıca KIZ ORTAOKUL   1 .Senem  Atmaca  KIZ LİSE
2 . Elif Kara  KIZ ORTAOKUL   2 . Damla Duman  KIZ LİSE
3 . Yaren Solmaz  KIZ ORTAOKUL   3. Tuğba Aydın KIZ LİSE
1 . Kerem Kahvecioğlu ERKEK ORTAOKUL   1 . Oğuzhan Yılmaz  ERKEK LİSE
2 . Eymen Önem  ERKEK ORTAOKUL   2 . Umut Yavuzyılmaz ERKEK LİSE
3. Efe Talha Altuntaş ERKEK ORTAOKUL   3 . Aydın Uslu  ERKEK LİSE
             
DART
1 . Melek Naz Erkal  KIZ ORTAOKUL   1 . Hatice Demir  KIZ LİSE
2 . Miraç Güler  KIZ ORTAOKUL   2 . Sudenur Şener  KIZ LİSE
3 . Zeynep Sarıkaya  KIZ ORTAOKUL   3 . Yasemin Boyacı  KIZ LİSE
1 . Hüden Topaloğlu  ERKEK ORTAOKUL   1 . Yunus Emre Doğan  ERKEK LİSE
2 . Efe Taha Altıntaş  ERKEK ORTAOKUL   2 . Furkan Tuncer  ERKEK LİSE
3 . Eymen Önem  ERKEK ORTAOKUL   3 . Arda Tamir  ERKEK LİSE
             
ATLETİZM
1 . Esila Cebesoy KIZ ORTAOKUL   1 . Dilara Şen  KIZ LİSE
2 . Selda Mine Usta  KIZ ORTAOKUL   2 . Çiğdem Peker  KIZ LİSE
3 . Nida Çakmak  KIZ ORTAOKUL   3 . Yeliz Kumru  KIZ LİSE
1 . Bülent Al  ERKEK ORTAOKUL   1 . Erdem Gökmen  ERKEK LİSE
2 . Ege Özbay  ERKEK ORTAOKUL   2 . Yiğit Emre Kılıç  ERKEK LİSE
3 . Kerim Yerlikaya  ERKEK ORTAOKUL   3. M. Akif Gündoğdu ERKEK LİSE

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TOBB öğrencilerinin başarıları törenle kutlandı
TOBB öğrencilerinin başarıları törenle kutlandı
SAKARAYA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUM
SAKARAYA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE...