Reklam
Reklam
Sakarya’da yeni bir ulusal marka doğuyor

Sakarya'da yeni bir ulusal marka doğuyor

Kombicim hizmete girdi

Sakarya'da yeni bir ulusal marka doğuyor

Kombicim hizmete girdi

Sakarya'da yeni bir ulusal marka doğuyor
27 Ocak 2020 - 12:39

Sakarya’nın tanınmış girişimcilerinden işadamı Emrah Tetik, kombi sektöründe “Kombicim” adıyla yeni bir e-ticaret platformu oluşturdu. Sakarya’da iki şube açarak, birçok markayı bünyesine katan platformun beş yıl içerisinde yurt genelinde 50 şubeyle hizmet vermesi planlanıyor.

Enerji tüketiminde önemli bir avantaj sağlayan doğalgazda ülke genelinde 32 milyon kişi doğalgaz kullanırken bu rakam Sakarya’da yaklaşık 225 bine ulaşıyor. Doğalgaz sektöründe ısıtma sistemi olarak birçok marka çeşitli fiyatlarla kombi üretiyor. Kombi alacak veya kombisini değişecek birçok tüketici ise bu alanda seçim yaparken veya sonrasında yaşanabilecek teknik arızalarla ilgili büyük sorunlar yaşıyor. Bu alandaki boşluğu gören Tetik Mühendislik ve Adaras firmalarının kurucusu Sakarya’nın tanınmış girişimcilerinden işadamı Emrah Tetik “Kombicim” adıyla yeni bir e-ticaret markası oluşturdu. Adapazarı Soğanpazarı ve Serdivan Çark Caddesi’nde iki şube açarak hizmete başlayan Kombicim’in tüketicilere ve sektöre katacağı hizmetlerle ilgili bilgi veren Emrah Tetik, iki şubeyle başlayan girişimi Bolu, Düzce ve Kocaeli’nde üç şube açarak büyüteceklerini dile getirdi.

Şirketin beş yıllık planlamasında, 50 şubeye ulaşıp ulusal bir marka haline gelmeyi ve Türkiye’nin Kombicisi olmayı hedeflediklerini kaydeden Tetik, sanal pazar olarak oluşturdukları e-ticaret sitesi www.kombicim.com.tr ile kombi sektörünün tüketiciyle en iyi etkileşim sağlayan alanı haline geleceklerini belirtti. Sanal pazar ortaklıklarının yeni kurdukları sisteme dahil olmaya başladığını ifade eden Tetik “Sitemizde ve mağazamızda toplam 21 büyük markayı bulunduruyoruz. Müşterilerimizin bütçesine ve kullanım alnına uygun cihazı tek platformda en uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Satış sonrası müşterinin ihtiyacı olan montaj hizmetini garantili bir şekilde sağlıyor ve müşteri memnuniyetini en üst sevide tutmaya çalışıyoruz. Biz Sakarya’nın Kombicisi’yiz perakende ve toptan olarak tüm alanlara hizmet veriyoruz. Şirketimizin beş yıllık planlamasında, 50 şubeye ulaşıp ulusal bir marka haline gelmek ve Türkiye’nin Kombicisi olmayı hedefliyoruz. Çünkü bizim işimiz, sizin havanız.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Geldikleri günden beri evden çıkmadılar, sağlıklarıda gayet çok iyi
Geldikleri günden beri evden çıkmadılar, sağlıklarıda gayet...
Sakaryalı bir grup İşadamından SEAH'a önemli destek
Sakaryalı bir grup İşadamından SEAH'a önemli destek