SAKARYA HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAM

SAKARYA HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAM

HAFTALIK PROGRAM (16-22 Kasım 2019 )

SAKARYA HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAM

HAFTALIK PROGRAM (16-22 Kasım 2019 )

SAKARYA HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAM
14 Kasım 2019 - 13:01

16 Kasım 2019 Cumartesi

Atatürk Spor Salonu

Saat 09:00İller Arası Kick Boks Kulüpler Ligi Müsabakaları

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00Sakaryaspor A.Ş. - Gölcükspor

(Bölgesel Gelişim U17 Futbol Ligi)

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Sakarya Anka Bayan Futbol Klb.-İstanbul Defnespor

(Türkiye Kadınlar Futbol 3. Lig 2.Grup 2.  Hafta Müsabakası)

17 Kasım 2019 Pazar

Hendek Dikmen Çiğdem Yaylası

Saat 08:00Dikmen Çiğdem Yaylası (Dağcılık-Doğa Yürüyüşü)

Sakarya Spor Salonu

Saat 08:30Havalı Silahlar Atıcılık Ligi Yarışmaları

Yeni Hendek Spor Salonu

Saat 10:00Mini Mini Hentbol Şenliği

Atatürk Spor Salonu   

Saat 10:30Atatürk'ü Anma ve Sakarya Şirketler Arası Masa Tenisi Turnuvası

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 12:00Ozanlargücü- Pendik Çamlıkspor

(Türkiye Kadınlar Futbol 3. Lig 2.Grup 2.  Hafta Müsabakası)

Prof.Dr.Tansu Çiller M.T.A.L. Sahası

Saat 13:00Sakarya AmputeEng.S.K.-Doğu Akdeniz Eng.S.K.

(T.B.E.F. Ampute Futbol 2.Ligi)

Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi

Saat 13:00Sakarya Akgün AmputeEng.S.K.-Konya Bed.Eng.S.K.

(T.B.E.F. Ampute Futbol 2.Ligi)

Arifiye Kalaycı Sahası

Saat 14:00ArifiyeKalaycıspor-Bursa Yıldırımspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Atıcılar 3 Nolu Sahası

Saat 14:00Gülbahçespor- Pamukova1968spor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Büyük İlçe Bilecik Sahası

Saat 14:00Bozüyük Vitraspor-Hendekspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

Yeni Sakarya Stadyumu

Saat 14:30Sakaryaspor A.Ş.-Eyüpspor

(TFF 2.Lig Kırmızı Grup 13. Hafta Futbol Müsabakası)

18 Kasım 2019 Pazartesi

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15 Sakarya Yıldızlar-Sakarya Adabask

Saat 19:45Sakarya Gelişim (B)-Gençlik Merkezi

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

Sapanca Spor Salonu

Saat 20:00Alaçam O.O.-Bilgin Özkaynak

Saat 21:00Kız A.İ.H.L.-Sapanca İ.O.

(Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası)

19 Kasım 2019 Salı

Sapanca Spor Salonu

Saat 20:00Öğretmenler Günü Voleybol  Turnuvası Çeyrek Final Müsabakası

Saat 21:00Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Çeyrek Final Müsabakası

20 Kasım 2019 Çarşamba

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15Sakarya Basket Kulübü-Sakarya B.Ş.B. Basket Kulübü(A)

Saat 19:45Erenler Güneş Koleji-Sakarya Gelişim (B)

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

Sapanca Spor Salonu

Saat 20:00Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Yarı Final Müsabakası

Saat 21:00 Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Yarı Final Müsabakası

21 Kasım 2019 Perşembe

Sapanca Spor Salonu

Saat 20:00Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Yarı Final Müsabakası

(3.Lük-4.Lük Müsabakası)

Saat 21:00Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Final Müsabakası

22 Kasım 2019 Cuma

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15Sakarya B.Ş.B. Basket Kulübü (A)-ASAŞ 

Saat 19:45 Gençlik Merkezi-Sakarya Basket Kulübü

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

 

 

AMATÖR FUTBOL PROGRAMI

Süper Amatör Lig A Grubu 8. Hafta Müsabaka Programı

16 Kasım 2019 Cumartesi

Karaaptiler Sahası

Saat 14:00KaraaptilerAkınspor-Karasuspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasu Aziziyespor-Yeşilyurt Beldespor

Kırkpınar Sahası

Saat 14:00 Sakarya Kırkpınarspor-Söğütlüspor

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Harmanlıkspor

Ekrem Karaberoğlu Alt Yapı Sahası

Saat 15:00Serdivanspor-Kışlaçayspor

 

1. Amatör Lig C Grubu 8. Hafta Müsabaka Programı

16 Kasım 2019 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Yağcılarspor-Taşkısığıköyüspor

Saat 16:00Keremalispor-Hendek Yenimahalle

Saat 20:00Yuvalakspor-Sakarya Shçekspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Kuzulukspor-Kaynarcaspor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Ferizlispor 2011-Akova Barışspor

Mekece Sahası

Saat 15:00Şehvarmazspor-Aşağı Kirazcaspor

 

1. Amatör Lig D Grubu 8. Hafta Müsabaka Programı

16 Kasım 2019 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 12:00Altınderespor-Yuvalıderespor

Saat 18:00Pazarköy Eğitim-KazımpaşaBirlikspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00Garajlar Taçspor-Akçayspor

Saat 18:00 Sakarya Caddesispor-Harb-İşspor

Saat 20:00Taşburunspor-Turnalı Telligölspor

 

Süper Amatör Lig B Grubu 8. Hafta Müsabaka Programı

17 Kasım 2019 Pazar

Karasu Sentetik Çim Sahası

Saat 14:00 Karasu Yalıspor-As Akyazıspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 13:00Sakarya Tüvasaş Demirspor-Arifiyespor

Saat 15:00Erenlerspor-Kocaalispor

Saat 17:00Karapürçekspor-Hendek Dereköyspor

Sapanca Atatürk Stadı

Saat 14:00 Sapanca Gençlikspor-Kazimiyespor

 

 

1. Amatör Lig A Grubu 8. Hafta Müsabaka Programı

17 Kasım 2019 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Fırtına Gençler Birliği-Kocadöngelspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Küçücek Beldespor-Yeşiller Gençlik

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Limanderespor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 15:30Alaağaçspor-Yeni Alandüzüspor

Söğütlü Stadı

Saat 14:00Akartepespor-Serdivan Esentepe Göl

Taraklı Sentetik Çim Saha

Saat 15:00Taraklıspor-HızırtepeÖzenspor

 

1. Amatör Lig B Grubu 8. Hafta Müsabaka Programı

17 Kasım 2019 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 O.T. Harunusta-Büyükyanıkspor

Saat 16:00Akyazıgücüspor-Sakarya TEKspor

Saat 20:00Akyazıspor-Ozanlargücüspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 13:00Akyazı Çınarlık G.-Kızılcıkspor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Hacımercanspor-Hendek Boğazspor

Mekece Sahası

Saat 14:00Hayreddinspor-Hanlıköyspor

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Genel Sekreter Ak’tan İade-i Ziyaret
Genel Sekreter Ak’tan İade-i Ziyaret
 Vali Nayir’den Yazaki Fabrikasına Ziyaret
Vali Nayir’den Yazaki Fabrikasına Ziyaret