SAKARYA HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAM

SAKARYA HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAM

HAFTALIK PROGRAM (30 Kasım – 06 Aralık 2019 )

SAKARYA HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAM

HAFTALIK PROGRAM (30 Kasım – 06 Aralık 2019 )

SAKARYA HAFTALIK SPOR FAALİYET PROGRAM
29 Kasım 2019 - 22:41

30 Kasım 2019 Cumartesi

Kentpark (Donatım Park)

Saat 11:00  U-16 Küçükler, U-18 Yıldızlar Bölgesel Kros Ligi Final Yarışmaları

Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri

Saat 12:00Sakaryaspor A.Ş.-Kocaelispor

(Bölgesel Gelişim U17 Futbol Ligi)

Saat 14:00Sakaryaspor A.Ş.-İnegölspor

(Bölgesel Gelişim U19 Futbol Ligi)

01 Aralık 2019 Pazar

Adapazarı Karaman Spor Tesisleri

Saat 12:00Ozanlargücü Spor-Ağaköyspor

(Kadınlar Futbol 3.Ligi)

Erenler Sentetik Çim Saha

Saat 12:00 Sakarya Ankaspor Bayan F.K.-Düzce Kadın F. S. K.

(Kadınlar Futbol 3.Ligi)

Arifiye Sahası

Saat 14:00ArifiyeKalaycıspor-Vefaspor

(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

2 Aralık 2019 Pazartesi

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15Sakarya B.Ş.B. Basket (B)-Sakarya B.Ş.B. Basket (A)

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 19:45Antspor-Sakarya Gelişim (B)

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

3 Aralık 2019 Salı

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15Antspor-Atılganspor

Saat 19:45ASAŞ-Sakarya Basket (B)

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:30Sakarya Voleybol-Akyazı Eğitim Spor

Saat 20:00Ada Spor- Gelişimspor

(Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

4 Aralık 2019 Çarşamba

Kentpark (Donatım Park)

Saat 10:00Kros Tüm Kategorileri İl Birinciliği

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15Sakarya Yıldızlar-Erenler Güneş Koleji

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

Saat 19:45Sakarya B.Ş.B. Basket (B)-Antspor

(U-14 Erkekler Basketbol Ligi)

5-8 Aralık 2019

Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00Geleneksel Türkiye Wushu Şampiyonası

5 Aralık 2019 Perşembe

Atatürk Spor Kompleksi

Saat 18:15Sakarya Gelişim-Sakarya Basket (B)

Saat 19:45Sakarya B.Ş.B. Basket-Tıbbiyeliler

(U-18 Erkekler Basketbol Ligi)

Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 18:30Boybeyi Spor- Gelişimspor

Saat 20:00Sakarya Voleybol-Ada Spor

(Genç Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

6-8 Aralık 2019

Serdivan Gençlik Merkezi Salonu

Saat 10:00 Satranç İl Birinciliği

 

AMATÖR FUTBOL PROGRAMI

 

Süper Amatör Lig A Grubu 10. Hafta Müsabaka Programı

30 Kasım 2019 Cumartesi

Karaaptiler Sahası

Saat 14:00KaraaptilerAkınspor-Serdivanspor

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Karasu Aziziyespor-Kışlaçayspor

Kırkpınar Sahası

Saat 14:00 Sakarya Kırkpınarspor-Karasuspor

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Yeşilyurt Beldespor

Emirler Sahası

Saat 14:00 Çaybaşı Bekirpaşa-Söğütlüspor

 

1. Amatör Lig C Grubu 10. Hafta Müsabaka Programı

29 Kasım 2019 Cuma

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 20:00Keremalispor-Aşağı Kirazcaspor

30 Kasım 2019 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Yuvalakspor-Hendek Yenimahalle

Saat 20:00Yağcılarspor-Sakarya SHÇEKspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 16:00Taşkısığıköyüspor-Akova Barışspor

Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Ferizlispor 2011-Kaynarcaspor

 

1. Amatör Lig D Grubu 10. Hafta Müsabaka Programı

30 Kasım 2019 Cumartesi

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 16:00PazarköyEğitimspor-Garajlar Taçspor

Saat 18:00Taşburunspor-Akçayspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14.00 Sakarya Caddesispor-KazımpaşaBirlikspor

Saat 20:00Altınderespor-Turnalı Telli Gölspor

Hacıkışla Sahası

Saat 14:00Hacıkışlaspor-Harb-İşspor

 

Süper Amatör Lig B Grubu 10. Hafta Müsabaka Programı

30 Kasım 2019 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Karapürçekspor-Geyvespor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Erenlerspor-As Akyazıspor

Saat 16:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor-Kocaalispor

Arifiye Belediye Spor Kompleksi

Saat 14:00Arifiyespor-Hendek Dereköyspor

 

1. Amatör Lig A Grubu 10. Hafta Müsabaka Programı

30 Kasım 2019 Pazar

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat  18:00 Alaağaçspor-Yeşiller Gençlik

01 Aralık 2019 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 16:00 Fırtına G.Birliği-Limanderespor

Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Akartepespor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 15:00Küçücek Beldespor-Serdivan Esentepe Göl

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00HızırtepeÖzenspor-Kocadöngelspor

Taraklı Sahası

Saat 14:00Taraklıspor-Yeni Alandüzüspor

 

1. Amatör Lig B Grubu 10. Hafta Müsabaka Programı

01 Aralık 2019 Pazar

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 12:00Akyazıgücüspor-Hayreddinspor

Saat 20:00Akyazıspor-Hanlıköyspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha

Saat 13:00O.Harunusta-Kızılcıkspor

Serdivan EkremKaraberoğlu Tesisleri

Saat 16:00 Çınarlık G.-Ozanlargücüspor

Hacımercan Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Hacımercanspor-Sakarya TEKspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Büyükyanıkspor-Hendek Boğazspor

 

U14 Futbol B Ligi Müsabakaları

02 Aralık 2019 Pazartesi

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00Arifiyespor-Geyvespor

Saat 19:30 Sapanca Kurtköyspor-Pamukova 1968

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:30Karasuspor-Sakarya Ada Futbol K.

Erenler Atatürk Stadı

Saat 18:30Serdivanspor-Yazlıkspor

Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Akyazı Akınspor-Alaağaçspor

Saat 18:30Hendekspor-Kazimiyespor

Saat 20:00 Çaybaşı Bekirpaşa-Hacıfazlıoğluspor

 

U14 Futbol A Ligi Müsabakaları

03 Aralık 2019 Salı

Serdivan Ekrem Karaberberoğlu Tesisleri

Saat 18:30Sakaryaspor A.Ş.-Çatalköprüspor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:30Harmanlıkspor-Erenlerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:30S.Tüvasaş Demir-Aslan Futbol Kulübü

Hacımercan Sahası

Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Akyazı Karadeniz

 

U16 FutbolLigi Müsabakaları

29 Kasım 2019 Cuma

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya Ada Futbol K.-Sakarya TEKspor

Saat 19:40Harmanlıkspor-Erenlerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:30Sakaryagücüspor-Sapanca Akademispor

Saat 20:00 Sakarya Caddesispor-Aslan Futbol K.

Karasu Sentetik Çim Saha

Saat 15:00 Karasu Aziziyespor-Akyazı Akınspor

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakarya Tüvasaş Demirspor-Geyvespor

Saat 19:30Sapanca Kurtköyspor-Akova Barışspor

30 Kasım 2019 Cumartesi

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Pamukova 1968-Sakarya Akademikspor

Saat 15:45 54 Futbol Kulübü-Arifiyespor

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Yazlıkspor-Acıelmalıkspor

01Aralık 2019 Pazar

Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:30Serdivanspor-Ferizlispor 2011

Kocaali Sentetik Çim Saha

Saat 14:00Karasuspor-Kocaali Sahilspor

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Serdivan Modern Bir Çizgide Yürüyor
Serdivan Modern Bir Çizgide Yürüyor
Vali Nayir’e Dünya Engelliler Günü Ziyareti
Vali Nayir’e Dünya Engelliler Günü Ziyareti