SAKARYA İL JANDARMA ASAYİŞ OLAYLARI

SAKARYA İL JANDARMA ASAYİŞ OLAYLARI

İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 07 Kasım 2019 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

SAKARYA İL JANDARMA ASAYİŞ OLAYLARI

İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 07 Kasım 2019 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

SAKARYA İL JANDARMA ASAYİŞ OLAYLARI
10 Kasım 2019 - 22:04

ASAYİŞ OLAYLARI                                                  :

 

1.             TOPRAK KAYMASI

                Sapanca-İkramiye Mahallesinde, 07 Kasım 2019 Perşembe günü saat:10.15 sıralarında, S. tarafından yürütülen hes inşaatı sahasında toprak kayması meydana gelmiş olup Ö.Ç.(1977’d.lu/E) ‘ye ait park halindeki aracın toprak altında kalması nedeni ile maddi zarar meydana gelmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

2.             ŞÜPHELİ ÖLÜM

                Ferizli-Sinanoğlu Mahallesinde, 06 Kasım 2019 Çarşamba günü saat:20.55 sıralarında, H.Ş.(1945’d.lu/E) fındık bahçesinde kardeşi tarafından ölü olarak bulunmuş olup C.Savcısının kararı gereği şüpheli ölüm olarak Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

3.             DİĞER KAZALAR

                Kaynarca-Kulaklı Mahallesinde, 07 Kasım 2019 Perşembe günü saat:00.10 sıralarında, A.G.(1928’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle banyo içinde düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

4.             İŞ KAZASI

                Erenler-Kozluk Mahallesinde, 07 Kasım 2019 Perşembe günü saat:12.10 sıralarında, D. İsimli işyerinde çalışan E.M.(1981’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle basınçlı borunun sağ bacak kaval kemiğini çarpması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

5.             İŞ KAZASI

                Adapazarı-Aşırlar Mahallesinde, 07 Kasım 2019 Perşembe günü saat:11.40 sıralarında, kadastro işi için çalışmaya gelen F.Ö.(1969’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle tarla üzerinde yürürken ayağının burkulması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.                    

 

TRAFİK OLAYLARI                                  :

 

1.             TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

                Hendek-Çakallık Mahallesinde, 07 Kasım 2019 Perşembe günü saat:08.10 sıralarında, İ.T.(1966’d.lu/E) yönetimindeki tır ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizliği nedeni ile aynı istikamette giden İ.K.(1970’d.lu/E) yönetimindeki tıra arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

2.             TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

                Hendek-Çamlıca Mahallesinde, 07 Kasım 2019 Perşembe günü saat:09.10 sıralarında, E.N.(1999’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizliği nedeni ile yolun sağ tarafında bulunan çukura düşmesi sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

3.             TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

                Adapazarı-Poyrazlar Mahallesinde, 07 Kasım 2019 Perşembe günü saat:16.20 sıralarında, S.K.(1984’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizliği nedeni ile yol kenarında bulunan bariyerlere çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

4.             TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA

                Akyazı-Karaçallık Mahallesinde, 07 Kasım 2019 Perşembe günü saat:20.15 sıralarında, H.A.(1971’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halinde iken dikkatsizlik ve tedbirsizliği nedeni ile sola dönüş yaptığı esnada karşı istikametten gelen N.U.(1999’d.lu/E) yönetimindeki motosiklete çarpması sonucu meydana gelen kazada (1) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

 

                               Meydana gelen (4) trafik kazası olayında (-) şahıs ölmüş, (4) şahıs yaralanmıştır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ali Gaffar Okkan’ın şehadetinin 20. yıl dönümü
Ali Gaffar Okkan’ın şehadetinin 20. yıl dönümü
‘’Birileri Var’’ Üye Kampanyası
‘’Birileri Var’’ Üye Kampanyası