Reklam
SAKARYA İLİ JANDARMA ASAYİŞ OLAYLARI

SAKARYA İLİ JANDARMA ASAYİŞ OLAYLARI

İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 28 Kasım 2019 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

SAKARYA İLİ JANDARMA ASAYİŞ OLAYLARI

İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 28 Kasım 2019 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır.

SAKARYA İLİ JANDARMA ASAYİŞ OLAYLARI
29 Kasım 2019 - 17:25

ASAYİŞ OLAYLARI   :

 

1.             DİĞER KAZALAR

                Kocaali-Küplük Mahallesinde, 28 Kasım 2019 Perşembe günü saat:10.30 sıralarında, Y.İ.(1956’d.lu/E) tarlada çapa makinası ile çalıştığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle ayağını makinaya kaptırması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

2.             DİĞER KAZALAR

                Kaynarca-Turnalı Mahallesinde, 28 Kasım 2019 Perşembe günü saat:13.00 sıralarında, T.K.(2009’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle okulda bahçede oynadığı esnada düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

3.             DİĞER KAZALAR

                Sapanca-Mahmudiye Mahallesinde, 27 Kasım 2019 Çarşamba günü saat:15.00 sıralarında, A.D.(1999’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle elinde taşıdığı bıçakları düşürdüğü esnada bileğini kesmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

4.             İŞ KAZASI (4 OLAY)

                Hendek-Kargalıhanbaba Mahallelerinde, 28 Kasım 2019 Perşembe günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (4) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

5.             İŞ KAZASI (2 OLAY)

                Akyazı-Bedirkazancı ve Kuzuluk Mahallelerinde, 28 Kasım 2019 Perşembe günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

6.             İŞ KAZASI

                Kaynarca-Topçu Mahallesinde, 28 Kasım 2019 Perşembe günü saat:07.00 sıralarında, A. isimli iş yerinde çalışan İ.B.(1998’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeni ile rafın demir kısmına kafasını vurması sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

7.             İŞ KAZASI

                Arifiye-Adliye Mahallesinde, 27 Kasım 2019 Çarşamba günü saat:10.30 sıralarında, Ş. isimli iş yerinde çalışan S.K.(1997’d.lu/E) dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeni ile araca malzeme yüklediği esnada dengesini kaybederek düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mehmet Demir ve Yönetimi; Katlıpazaryeri için kolları hızlı sıvadı
Mehmet Demir ve Yönetimi; Katlıpazaryeri için kolları hızlı...
Sakarya Genç Parti'den “İstanbul Sözleşmesi”ne destek!..
Sakarya Genç Parti'den “İstanbul Sözleşmesi”ne destek!..