Reklam
ŞEMSETTİN DUMAN’IN BASIN AÇIKLAMASI
Reklam

ŞEMSETTİN DUMAN'IN BASIN AÇIKLAMASI

Değerli basın mensubu arkadaşlar.

ŞEMSETTİN DUMAN'IN BASIN AÇIKLAMASI

Değerli basın mensubu arkadaşlar.

ŞEMSETTİN DUMAN'IN BASIN AÇIKLAMASI
18 Ekim 2019 - 14:50

Birkaç gündür erenlerde gündem olunca . 3 günde iki sefer birileri tarafından ilçe binamızın anahtar deliklerine japon yapıştırıcı dökenlere tepkimi getirmek için bu açıklamayı yapmak mecburiyetinde kaldım. Yapıştırıcılar değil engellerde dolsa yolumuza devam edeceğiz.

Bizleri muhalefet olarak göstermeye çalışıyorsunuz fakat şunu iyi bilin ki;

Biz İYİ PARTİ Olarak Erenler' de muhalif olmak için değil; İktidarın ensesinde nefesimizi hissettirip her türlü adımdan haberdar ve sorunları araştırıp inceleyerek gündeme taşımak ve Erenlere gelecek hizmetlerin aksamaması, her yanlışın anında uyarıcısı, tespitçisi, ısrarcısı, isyancısı, takipçisi olacağız. Tüm imkânları kullanarak önleyicisi, günlük hayata dokunan, yaşamı kolaylaştıran, temel ihtiyaçları ve ekonomik durumu iyileştiren bir yönetim anlayışı için erenler halkının bize verdiği muhalefet görevi için yolumuza devam edeceğiz.

Hiçbir siyasi partinin güdümünde olmadan kimseyle sürtüşmeden erenler halkının bize verdiği görevi yerine getirme gayretindeyiz.

Birileri bizi görmezden gelse de biz Erenlerde İYİPARTİ bayrağını dikip halkla iç içe olmaya devam edeceğiz.

Kentsel dönüşüme değil, rantsal dönüşüme karşıyız.

Çalışmaya değil çaldırmaya, ranta, rüşvete, haram kazanca, torpile, kayırmaya, ihale fesatçılığına karşıyız.


Yaptığımız muhalefet Erenleri daha İYİ duruma getirmek içindir. Yolsuzluk, yanlış, eksik, olumsuzluk, iş bilmezlikle mücadele muhalefet anlayışımızın temeli olacaktır. Sorgulamak ve zorlamaktaki maksadımız  Yönetenlerin bizi balık hafızalı görmelerine karşı çıkmak içindir. bugün birçok konu ve sorumlusu unutulmasın unutturulmasın diye olacaktır. Bugüne kadar siyasetin önceliği hep siyasetçinin korunması oldu.

 

Biz  Küpçüler, yeni mahalle, hacıoğlu, bağlar, merkez mah. ve köylerde sorunlar var, iş bilmezlik var dedikçe konu kapatılmaya çalışıldı. Şimdi bütün bunları sorduğumuz ve sorguladığımız için Muhalefetlik mi yapıyoruz...

 

ŞEMSETTİN DUMAN

İYİPARTİ ERENLER İLÇE BAŞKANI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sepaş Enerji, Devler Liginde İlk 100’de
Sepaş Enerji, Devler Liginde İlk 100’de
KAN VER HAYAT KURTAR
KAN VER HAYAT KURTAR