Reklam
Serdivan Modern Bir Çizgide Yürüyor

Serdivan Modern Bir Çizgide Yürüyor

Göynük Belediye Başkanı Ahmet Çankaya, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a misafir oldu.

Serdivan Modern Bir Çizgide Yürüyor

Göynük Belediye Başkanı Ahmet Çankaya, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a misafir oldu.

Serdivan Modern Bir Çizgide Yürüyor
06 Aralık 2019 - 11:14

Ziyarette Başkan Alemdar Serdivan’da hayata geçirilen yatırımların ve devam eden projelerin yanı sıra özellikle kültür ve sanat alanında yapılan çalışmalarla ilgili misafirlerini bilgilendirdi.

Değişimin ve gelişimin merkezi olan Serdivan’ın her geçen gün modern bir kent çizgisinde büyüdüğünü belirten Başkan Yusuf Alemdar, Serdivan’ın sanattan spora, kültürel aktivitelerden doğal güzelliklerine kadar birçok alanda ön plana çıktığını ve bu değerlerin de insanların tercih etme sebepleri arasında yer aldığını söyledi.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Fikir Sanat Akademisi bünyesindeki çalışmalara ayrı bir önem ve hassasiyet gösterdiklerini dile getiren Alemdar, Serdivan olarak eğitimin öncelikleri olduğunu söyledi.

Göynük Belediye Başkanı Ahmet Çankaya’ya sohbet sonrası Kentbank’ı gezdiren ve bilgi veren Alemdar, Kentbank sayesinde vatandaşların birim birim dolaşmak zorunda kalmadıklarını, tüm işlemlerini tek bir noktadan kolaylıkla halledebildiklerini belirtti

Misafirperverliğinden dolayı Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a teşekkür eden Göynük Belediye Başkanı Ahmet Çankaya, Başkan Alemdar’a çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Yusuf Alemdar ziyaretin anısına Göynük Belediye Başkanı Ahmet Çankaya’ya Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi öğrencilerinin yaptığı ebrulardan takdim ederken aynı zamanda kültür yayınlarından; 15 Temmuz Belgeseli, Serdivan Tarihi ve Bilge Hekim Sadık Canlı kitabını hediye etti.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Telafi Eğitimi Son Testin Canlı Soru Çözümleri TV 264 ve Youtube Kanalında
Telafi Eğitimi Son Testin Canlı Soru Çözümleri TV 264 ve Youtube...
SAKARYA’DA ANIZ YAKIMANA BAŞLANMASI ÜZERİNE, BAŞKAN KELEŞ’TEN ÖNERİ GELDİ
SAKARYA’DA ANIZ YAKIMANA BAŞLANMASI ÜZERİNE, BAŞKAN...