VALİ NAYİR TARAKLI İLÇESİNDE TEMASLARDA...
Reklam

VALİ NAYİR TARAKLI İLÇESİNDE TEMASLARDA BULUNDU

Her hafta ilçeleri tanıma kapsamında Taraklı’da temaslarda bulunan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kaymakama iade-i ziyarette bulunarak İlçe İdare Şube Başkanları ile de tanışma toplantıları gerçekleştirdi.

VALİ NAYİR TARAKLI İLÇESİNDE TEMASLARDA BULUNDU

Her hafta ilçeleri tanıma kapsamında Taraklı’da temaslarda bulunan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kaymakama iade-i ziyarette bulunarak İlçe İdare Şube Başkanları ile de tanışma toplantıları gerçekleştirdi.

VALİ NAYİR TARAKLI İLÇESİNDE TEMASLARDA BULUNDU
04 Ocak 2019 - 09:56

Taraklı ilçesinde Kaymakam Vekili Okan Dağlı’ya iade-i ziyarette bulunan Vali Ahmet Hamdi Nayir, ilçenin genel durumu hakkında bilgiler aldıktan sonra Belediye Başkanı Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’ın da katıldığı toplantıda İlçe İdare Şube Başkanları ile de bir araya geldi.
 
Taraklı ilçesinde Kaymakam Okan Dağlı ve Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman tarafından karşılanan Vali Ahmet Hamdi Nayir, ilçede devam eden çalışmalar ve yatırımlara dair bir de brifing aldı. İlçe İdare Şube Başkanları ile tanışma toplantısı gerçekleştiren Vali Nayir,  ilçedeki yöneticiler ile personelleri tanıyıp, işbirliği ve koordinasyonun tam manasıyla sağlanması adına çalışmalar yapacaklarını ifade etti.
Hem ilçelerimizi coğrafi açıdan tanımak hem de iade-i ziyarette bulunup İlçe İdare Şube Müdürleri ile tanışmak istediklerini ifade eden Vali Nayir, “Görev süremiz boyunca bir aile olma bilinciyle hem başarıyı yakalamayı hem de çalıştığımız yerlerde huzurlu bir ortam oluşturmayı ön planda tutacağız. Taleplerin çözümü bakımından yapmak istemediklerimiz için bahane çoktur. Ancak bizler bu mevkilerde vatandaşlarımıza hizmet etmek uğruna bulunduğumuz için elimizi taşın altına koymalıyız. Bu dünyada görmek isteyen için de yeterince ışık vardır, görmek istemeyen için de yeterince karanlık vardır. Bizler devleti temsil ettiğimiz için işin çözüm tarafında olmalıyız. İşbirliğimizi ve koordinasyonumuzu yeterince sağlayabilirsek, ışık kendiliğinden görünür olacaktır. Bireysel başarılar tabi ki güzeldir, ancak işbirliği neticesinde ortaya daha güzel projeler ve kazanımlar çıkmaktadır. Bu durum uygulamayı daha kolay hale geleceği için, ilçelerimizin gelişimine de büyük katkı sağlayacaktır.
Herkesin görevini önemseyerek bu bilinçle hareket etmesi kendisine de temsil ettiği kurumuna da fayda sağlayacaktır. Devlet, ancak bir millet var olduğu sürece yaşayabilir. Bizim en önemli düşüncemiz devleti yaşatıp yüceltmek olduğu için, milletimizin her sıkıntısını giderip, ihtiyaç anında yanında durmalıyız. Hepimiz birbirimizin tecrübelerinden yararlanarak bu ülke için, bu vatan için ve bu güzel ilçelerimiz için en iyisini yapma gayretinde olmalıyız.
 
Her birim aslında birbiriyle büyük bağlantı halindedir. Eğitimden asayişe, sağlıktan tarıma kadar aklınıza gelebilecek her bir kurum ve kuruluşun önemi çok büyüktür. Bizler birbirimizin kıymetini bilir, birbirimize destek olursak, vatandaşlarımızın da gözünde o şekilde değer görürüz. Vatandaşlarımızın işlerini o gün yetiştiremesek bile, oradan memnun ayrılmasına yardımcı olmamız, bizleri de huzurlu kılacaktır” dedi.
 
Taraklı Devlet Hastanesini gezerek personele kolaylıklar dileyen Vali Nayir, Yusufbey Mahallesinde geçtiğimiz haftalarda meydana gelen yangında büyük hasar gören tarihi konakta da incelemelerde bulundu.Yusufbey Mahallesi’nde tarihi çınarı da gezdikten sonra ilçedeki Hacırıfatlar Konağı, Yunuspaşa Camii ve Kültür Evi’ni de gezdi
Vali Nayır’ın yaklaşık 3,5 saat süren temaslarında gezisinde sokak hayvanlarına şevkatli davranışları da dikkat çekti.
 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sakarya Heyeti’nden Dünya Çapında Üniversitelere teknik Ziyaret…
Sakarya Heyeti’nden Dünya Çapında Üniversitelere teknik...
TEŞEKKÜRLER AKYAZI…
TEŞEKKÜRLER AKYAZI…