Kimse Bilmez 5. bölüm tek parça izle! Kimse Bilmez son bölüm kesintisiz izle

ATV ekranlarının sevilen Kimse Bilmez yayınlandığı günden bu yana izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla takip ediliyor. Dizide bu hafta yaşanacak olaylar izleyicileri ekran başına kilitledi. Yeni bölümde Sevda, babasının Ali'nin oğlunu öldürdüğünü öğrenince dünyası başına yıkılıyor.

KİMSE BİLMEZ 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevda, babasının Ali'nin oğlunu öldürdüğünü öğrenince dünyası başına yıkılır. Bir tarafta aşık olduğu adam, diğer tarafta babası vardır.

SEVDA'YI BEKLEYEN TEHLİKE NE?

Sevda babasıyla yüzleşince, Sevda'nın gerçekleri Ali'ye anlatma ihtimali Köksal ve Hayriye'yi dehşete düşürür. Sevda çareyi herkesten kaçmakta bulur. Ancak onu bekleyen tehlikeden habersizdir.

PİLOT, DUYGU'YA YAKIN OLMAYA ÇALIŞIYOR

Öte yandan Duygu'ya olan ilgisi günden güne artan Pilot, Duygu'ya daha yakın olabilmek için mahallede bir iş yeri açmak ister. Bu sırada başına hiç umulmadık bir şey gelir.

SEVDA, ALİ'YE GERÇEKLERİ ANLATACAK MI?

Pilot'un, Duygu için yaptıkları Duygu'nun Pilot'a olan hislerini değiştirecek midir? Ali, yaşanan tüm olaylardan Uygar'ı sorumlu tutar ve her şeye son vermek için bir karar alır. Uygar için artık her şeyin sonu mudur? Ali'siz yaşayamayacağını düşünen Sevda'ysa, tüm gemileri yakıp Ali'ye gerçekleri anlatmaya karar verir.

KAYNAK :
https://www.takvim.com.tr/webtv/kimse-bilmez/video/kimse-bilmez-5-bolum-tek-parca-izle-kimse-bilmez-son-bolum-kesintisiz-izle#

YORUMLAR

  • 0 Yorum