Reklam
YENİ YILIN İLK MECLİS TOPLANTISI...

YENİ YILIN İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ferizli Belediyesi 2020 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

YENİ YILIN İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ferizli Belediyesi 2020 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

YENİ YILIN İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
09 Ocak 2020 - 09:44

Ferizli Belediye Meclisi Ocak - 2020 ayı olağan meclis toplantısı; Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında, Belediye Hizmet Binası meclis toplantı salonunda yapıldı.

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ilk olarak meclis üyelerinin yeni yılını kutladı. Meclis yoklamasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Ocak – 2020 ayı Belediye Meclisi toplantısında; 1 ilave gündem maddesi ile birlikte 12 madde görüşülerek karara bağlandı.

Meclis gündemi

Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nda; 1, 2 ve 3. maddeler İmar Komisyonu’ndan geldiği şekliyle oy birliğiyle kabul edildi. 9. Madde hukuk komisyonuna, 11. Madde ise imar komisyonuna oybirliği ile havale edildi. 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12. Maddeler oybirliği ile kabul edildi. Ali Fuat Cebesoy Vergi Dairesi Müdürlüğünün 6183 Sayılı Amme Alacakları Tahsil Usulü hakkındaki kanunun 90 ve 91. Maddeleri gereğince 2020 yılı için oluşturulacak olan Gayri Menkul Teşekkülünde görev yapmak üzere asil üye olarak Mutlu Bülbül, yedek üye olarak ise Kemal Şahintürk oybirliği ile seçildi.

Meclis toplantısında yeni dönem Denetim Komisyonu üyelerinin seçimi gerçekleştirildi. Yapılan gizli oylamanın ardından komisyona, Mehmet Tunç, Abdurrahman Kaşkaş, Ruhi Şenol, Zekeriya Karadeniz ve Abdullah Efiloğlu seçildi.

Maddelerin kabulünün ardından Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, alınan kararların Ferizli’ye hayırlı olmasını dileyerek hassasiyetlerinden dolayı meclis üyelerine şükranlarını sundu. Meclis toplantısı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizcilik MYO açılış için gün sayıyor
Denizcilik MYO açılış için gün sayıyor
Sakarya Ticaret Borsası ile Sakarya Boğaziçi Koleji arasında özel indirimli hizmet protokolü imzalandı.
Sakarya Ticaret Borsası ile Sakarya Boğaziçi Koleji arasında...